Kontakty

Organizácie, inštitúcie, firmy a neformálne skupiny pôsobiace v Zaježovej a okolí

Kliknutím na logo získate podrobné kontaktné informácie.

Obrázok používateľa Ekokomunita Sekier
+421 903 967783
Obrázok používateľa OZ Zaježová
Obrázok používateľa Vzdelávacie centrum Zaježová
+421 917 517 267
Obrázok používateľa Zaježovská škola

Koho kontaktovať

 

Zaježka je voľnou skupinou aktívnych ľudí v bývalej lazníckej obci Zaježová a jej okolí, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania. Ľudia, organizácie, záujmové zoskupenia alebo firmy sú väčšinou len neformálne prepojené spoločným prostredím, v ktorom pôsobia. Prosíme Vás preto, aby ste si pozorne vybrali, koho chcete kontaktovať.

Pokiaľ sa chcete prihlásiť na akciu v Zaježovej, kliknite na meno organizátora vedľa sprievodnej fotografie ku podujatiu. Otvoria sa vám príslušné kontaktné informácie. Ak tam organizátor nie je uvedený, kontakt by mal byť v sprievodnom texte k podujatiu.
Pokiaľ hľadáte ubytovanie, či inú službu pozrite si ponuku a dohodnite sa priamo s ubytovateľmi, alebo poskytovateľmi služieb.
Pokiaľ ste z médií, alebo z iného dôvodu hľadáte informácie o miestnom projekte, kontaktujte priamo zaň zodpovedné občianske združenie alebo iniciatívu. Kontakt na ne nájdete zvyčajne v popise projektu. Niektoré aktivity však nemajú koordinujúcu organizáciu, alebo človeka, pretože sú decentralizované, alebo už ukončené.
Použite kontaktný formulár. Ten slúži na všeobecné oslovenie obyvateľov Zaježovej. Email príde do diskusnej skupiny, do ktorej majú prístup tu zaregistrovaní miestni ľudia.

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

Prihlásenie